aboutus
  • Chiny Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. profil firmy

Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd.

Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Afryka, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki: ŁĄCZNIKI RYDBATT RYDER KEENSTONE RYDELEC 瑞鼎
Ilość pracowników: 300~500
Coroczne wyprzedaże: 20000000-30000000
Rok założenia: 2005
pc Export: 80% - 90%
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.
Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.
86-755-32903789
Skontaktuj się z nami

Profil firmy

Chiny Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. profil firmy 0

 


Ryder znajduje się w dzielnicy Longhua, Shenzhen Specjalnej Strefie Ekonomicznej, sąsiadów w Hongkongu i niedaleko Makau.Skupiamy się na biznesie baterii, ładowarek i BMS, który zajmuje się głównie badaniami, produkcją akumulatorów, zestawów baterii, systemów zarządzania bateriami, ochrony baterii PCM, ładowarek i innych powiązanych produktów elektronicznych. Na początku 2012 r. Ryder obejmuje ponad dziesięć tysięcy metrów kwadratowych do produkcji.Nasze produkty są szeroko stosowane w różnych dziedzinach, takich jak e-rower, wózek inwalidzki z napędem, skuter, wózek golfowy, deskorolka, hoverboard, motorówka, motocykl.Teraz dostarczamy profesjonalne rozwiązania w zakresie zasilania bateryjnego i usługi OEM dla klientów z Ameryki, Japonii, Korei, Europy, Bliskiego Wschodu i Ameryki Łacińskiej.

 

Chiny Shenzhen Ryder Electronics Co., Ltd. profil firmy 1


Nasza firma, samodyscyplina i zaangażowanie społeczne, stawiają na pierwszym miejscu klienta i zarządzanie zorientowane na ludzi, rozwijają technologie i służą społeczeństwu jako naszą odpowiedzialność.Naszą misją jest zapewnienie całej ludzkości niezawodnego i przyjaznego dla środowiska rozwiązania w zakresie zasilania elektrycznego, dedykując sobie bycie światowym liderem w dziedzinie ładowalnych baterii i elektroniki.Wybierz Rydera, zaufaj Ryderowi, zrobimy postępy i razem wygramy lepszą przyszłość!

 


 

Historia


Firma Ryder Electronics powstała w Shenzhen w dniu 18 lipca 2005 r., Głównie w branży akumulatorów. W 2009 roku firma przeszła ISO9001 i poprawiła standard jakości produktu, aby spełnić najwyższe wymagania naszych klientów.


W 2012 r. Firma Ryder Electronics przeprowadziła się do nowego zakładu i wykorzystała moce produkcyjne, a wydajność wzrosła prawie 10 razy.


W 2013 r. Firma Ryder Electronics zaimportowała system ERP (SAP), aby nadzorować proces realizacji zamówień.


W 2017 r.Ryder Electronics rozszerzył SMT, importowaną maszynę do szybkiego krosowania z Niemiec.


Do tej pory fabryka rozwija się w nowoczesne przedsiębiorstwo, które zintegrowało usługi formowania wtryskowego, projektowania płytek drukowanych, SMT i montażu akumulatorów.


W 2018 roku firma przeszła certyfikację ISO14001, wprowadziła zautomatyzowaną linię do produkcji akumulatorów w celu dalszej poprawy jakości i wydajności produkcji.


Usługa


Ryder znajduje się w dzielnicy Longhua, specjalnej strefie ekononicznej Shenzhen, sąsiadów w Hongkongu i niedaleko Makau. odkurzanie akumulatorów Koncentrujemy się na działalności związanej z akumulatorami, ładowarkami i BMS, która zajmuje się głównie badaniami, prasami, akumulatorami, systemami zarządzania akumulatorami, ochronnymi akumulatorami PCM, ładowarkami i innymi powiązanymi produktami elektronicznymi. Na początku 2012 r. Ryder obejmuje ponad dziesięć tysięcy metrów kwadratowych do produkcji. Nasze produkty są szeroko stosowane w różnych dziedzinach, takich jak rower elektryczny, wózek inwalidzki z napędem, skuter, wózek golfowy, deskorolka, poduszkowiec, motorówka, motocykl. Teraz zapewniamy profesjonalne rozwiązania w zakresie zasilania akumulatorów i usługi OEM dla klientów z Ameryki, Japonii, Korei, Europy, Bliskiego Wschodu i Ameryki Łacińskiej.


Nasz zespół


Badania i Rozwój

Ryder stale wykorzystuje swoje osiągnięcia, aby ulepszać istniejące produkty i wdrażać nowe technologie. Nasi inżynierowie i technicy Projektują nowe produkty;

Poprawić technologię procesu produkcyjnego;

Zintegruj wymagania klienta


Kontrola jakości

Ryder dokłada wszelkich starań, aby zapewnić klientom najwyższą jakość dostępną dziś i w przyszłości. Posiadamy profesjonalnych techników kontroli jakości wdrażających całkowitą kontrolę jakości w każdym procesie, w tym kontrolę jakości przychodzącej (IQC); I-proces kontroli jakości (IPQC); Wychodząca kontrola jakości (OQC) ;; Końcowa kontrola jakości (FQC) ;; Test bezpieczeństwa i niezawodności itp. 7s oraz zarządzanie wizualne są przeprowadzane w celu uwidocznienia każdego możliwego problemu i uzyskania natychmiastowej korekty.


Centrum testowe

Aby zapewnić jakość, dla każdego nowego Ryder przeprowadzi test bezpieczeństwa przed masową produkcją. Test obejmuje: swobodny upadek, uderzenie, penetrację gwoździa, miażdżący szok termiczny, pocisk, zwarcie, przeładowanie i nadmierne rozładowanie. Wszystkie testowane treści przeszły pomyślnie, a następnie mogą przejść do masowej produkcji.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Miss. Vera
Tel : 86-755-32903785
Faks : 86-755-32903781
Pozostało znaków(20/3000)